Objednávka

Formulár na zaslanie objednávkyO nás

Na trhu polygrafického priemyslu pôsobíme od roku 1990

Kvalita & Efektivita

Popradská tlačiareň ponúka svojim zákazníkom a obchodným partnerom vysokú kvalitu tlače a maximálnu rýchlosť dokončovacieho spracovania za veľmi výhodných cenových podmienok.

Zahraničný klienti

Okrem domácich zákazníkov uspokojuje Popradská tlačiareň aj požiadavky zahraničia. Medzi pravidelné dodávky patria dodávky nielen do Českej republiky a Poľska, ale i Rakúska, Nemecka, Maďarska a iné krajiny.

Všetky druhy tlačovín

Naša činnosť je zameraná na tlač všetkých druhov tlačovín, čiernobielej a plnofarebnej tlače, do formátu B/2 na potláčaný materiál od 40 do 500 gramových papierov s knihárenským spracovaním.

Kvalitné druhy papiera

Sortiment výrobkov tlačíme na kvalitné druhy papiera, vieme potláčať rôzne povrchovo upravované papiere, ako natierané, ľahkonatierané, kalandrované, bezdrevné, samoprepisovacie, laserové.

Služby

Našou prioritou je uspokojenie potrieb zákazníka

Image Image Image

Naše služby
Spolahlivosť a efektivita

Naša činnosť je zameraná na tlač všetkých druhov tlačovín, čiernobielej a plnofarebnej tlače, do formátu B/2 s knihárskym spracovaním až po samotnú expedíciu k Vám, nášmu klientovi. Tlač je realizovaná na dvoch 4-farebných ofsetových strojoch značky KBA a ADAST. Kvalitu a efektivitu tlače zvyšuje digitálna príprava tlačových foriem na zariadení CTP ( computer to plate). Formátové rady tlačových strojov B2 umožňujú optimalizáciu rozmiestnenia skladačiek na tlačovom hárku čím sa dosahuje najvyššia efektivita. Sortiment výrobkov tlačíme na kvalitné druhy papiera, vieme potláčať rôzne povrchovo upravované papiere, ako natierané, ľahkonatierané, kalandrované, bezdrevné, samoprepisovacie, laserové, kde sa gramáž papiera pohybuje od 40g/m2 až 500g/m2 a lepenku do hrúbky 1 mm. Tieto papiere potláčame plnofarebne, obojstranne, s možnosťou tlače UV. Súčasťou Popradskej tlačiarne je štúdio vybavené modernou technológiou na spracovanie podkladov pre tlač.

Image Image

Technológia

Disponujeme modernou technológiou na spracovanie podkladov pre tlač.

Polygrafia

* Tlač je realizovaná na dvoch 4-farebných ofsetových strojoch značky KBA a ADAST. Kvalitu a efektivitu tlače zvyšuje digitálna príprava tlačových foriem na zariadení CTP ( computer to plate). Formátové rady tlačových strojov B2 umožňujú optimalizáciu rozmiestnenia skladačiek na tlačovom hárku čím sa dosahuje zníženie materiálových vstupov, najmä u zákaziek s vysokým nákladom. .

Tlačoviny

Z našej ponuky tlačovín by sme vám radi dali do pozornosti hlavne nasledujúce produkty...

Tlačivá

Colné a dopravné tlačivá, Príjmové doklady, Výdavkové doklady, Paragóny, Dovolenkové lístky, Mailingové tlačivá, ...

Reklama

Kalendáre, Katalógy, Knihy, Plagáty, Letáky, Vizitky, Brožúry, Skladačky, Leaflety, Prospekty, Časopisy, Obaly, Bulletiny.

Sady

Súpravy tlačív s číslovaním, čiarové BAR kódy a QR kódy vhodné pre vstupenky, lístky a tikety alebo stravenky

Image Image

Kvalitné stroje
Značkové stroje

Zákazky pre nás znamenajú nemalú záležitosť, preto volíme značkové farby a tlačiarenské stroje.

Team

Spolu tvoríme ideálny team

Pridajte sa

S nami je svet farebnejší...

Kontakt

Neváhajte a prídte nás navštíviť.

Popradská tlačiareň
IČO: 44021763, IČDPH: SK 2022583035
Popradskej brigády 9 Poprad , 058 01
+421(0)52 788 14 91,92 +421(0)52 772 24 23
Otvorené: Pondelok~Piatok 7:00~15:30
Kontakt